top of page

Meistarklasi BIM Tāmētājiem apmeklēju, lai paplašinātu zināšanas un sekotu līdzi jaunākajām tencencēm. Ieguvu plašu priekšstatu un padziļinātu izprati par tāmēšanu. Lektoru vērtēju kā zinošu un komunikācija izvērtās visnotaļ ērta.

Ritvars Reiss

SIA Primekss

BIM Meistarklasi Tāmētājiem apmeklēju, jo uzņēmums darbojas 3D vidē un arī tāmētājiem ir jāiet līdzi pārmaiņām. Kopā ar kolēģi apmeklējām meistarklasi, lai gūtu pirmo ieskatu un saprastu, vai konkrētās programmas atbilst mūsu uzņēmuma vajadzībām. Iegūtās zināšanas pielietoju ikdienā, it sevišķi iepirkumos, kur ir pieejami grafiskie modeļi.

Romāns Jevdokimovs

SIA UPB Nams

Meistarklasi apmeklēju, jo darbā bija jauns projekts, kurā tika izmantoti BIM principi. Meistarklases laikā apguvu vispārīgu informāciju kā strādāt ar programmām un rasējumiem, kā arī specifiskākas zināšanas, piemēram, kā ērtāk izvilkt apjomus. Iegūtās zināšanas ļauj ietaupīt laiku ikdienas darbā.

Oksana Kamuškova

Pillar Contractor

Meistarklasē BIM projektētājiem uzzināju daudz lietderīgas informācijas, kas nepieciešama ikdienas darbā. Nostiprināju savas jau esošās zināšanas Tekla Structures programmas lietošanā un iemācījos arī jaunas prasmes, kas noderēs nākotnē darbojoties ar šo programmu. Meistarklases pasniedzējs labi izskaidroja visas veicamās darbības un to nepieciešamību, lai dalībnieki praktiski spētu sekot līdzi procesam.

Jeļena Šlāgane

SIA DWG

Meistarklases programma BIM projektētājiem atbilda tam, ko sagaidīju un kas man bija nepieciešams. Visi jautājumi, ko pārskatījām meistarklases ietvaros bija noderīgi. Pasniedzējs A.Vilcāns bija ļoti profesionāls, atsaucīgs un zinošs savā jomā.

Aleksandrs Samohvalovs

SIA Konstruktoriks

Meistarklasē apguvu jaunas zināšanas, gan nostiprināju jau esošās. Pozitīvi vērtēju BIM tāmētājiem meistarklases lektora Aivara Ozoliņa darbu. Viņš nav tikai teorētiķis, bet arī praktiķis, tādēļ apmācībās tika doti reāli salīdzinājumi no savas pieredzes kā notiek būvprocesi. Arī pēc meistarklases sazinājos ar pasniedzēju, ja bija kas piemirsies vai palicis neskaidrs.

Reinis Lukstaraups

SIA Primekss

BIM meistarklases palīdzēja atsvaidzināt gan jau esošās zināšanas, gan papildināt zināšanas ar jaunu, noderīgu informāciju. Kā galveno “+” vēlētos uzsvērt apmeklējot BIM meistarklases ir sajūtas, kad tiešām tiek dalīta praktiska pieredze un amata noslēpumi nevis vienkārši nolasīta teorija. 

Dāvis Graudiņš

SIA Forma 2

Meistarklasi BIM kooridinēšana apmeklēju, lai labāk izprastu BIM procesus - kā mūsu dati tiek izmantoti, kas ir nepieciešams, kā datus sagatavot "BIM draudzīgi", ne tikai klasiskajā topogrāfijā. Iegūtās zināšanās sanāk pielietot ik dienas, piemēram, runājot ar pasūtītāju uzreiz ir skaidrs, kas būs nepieciešamas.

Normunds Ābols

SIA Metrum

Meistarklasē BIM Pasūtītājiem un izpildītājiem patika, ka bija piesaistīts vieslektors no Valsts nekustamie īpašumi VAS, kas dalījās ar savu pieredzi un ļāva gūt plašāku ieskatu industrijā no cita skatu punkta. Profesionāli pasniedzēji, kas lietišķi izklāstīja gan teorētiskos, gan praktiskos piemērus, palīdzot labāk izprast dažādas situācijas. Pēc meistarklases apmeklējuma arī labāk izprotu, kāda ir manu darbinieku ikdiena un veicamie darbi.

Jānis Lāčaunieks

Pillar Contractor

​ATSAUKSMES NO MEISTARKLAŠU DALĪBNIEKIEM

Vēlamies pateikt paldies SIA “BIM Solutions” par organizētajām apmācībām “MEISTARKLASE BIM PASŪTĪTĀJIEM UN IZPILDĪTĀJIEM” un īpaši pielāgotu apmācību programmu par mums interesējošām tēmām.

Lektori bija savas jomas profesionāļi un sniedza noderīgu informāciju par BIM ieviešanu uzņēmumā, tā ieguvumiem un pielietojumu, par BIM projektu detalizācijas pakāpi (LOD),  vienoto datu vidi, nepieciešamo IT nodrošinājumu un citu noderīgu informāciju ar reāliem piemēriem no lektoru pieredzes darbā ar BIM, tāpat sniedza izsmeļošas atbildes un dalībnieku uzdotajiem jautājumiem. Meistarklasē iegūtās zināšanas pielietosim praksē, ieviešot un uzsākot projektu īstenošanu BIM vidē mūsu uzņēmumā”.

Jurijs Korņevs

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””

Apmācībās BIM skatīkļi tika gūta izpratne un pamatzināšanas par BIM modeļu apskati un informācijas apkopošanu no modeļa, izmantojot 3 bezmaksas skatīkļus – SOLIBRI, Trimble Connect un BIM COLLAB ZOOM.  Lieliski, ka bija iespēja gūt priekšstatu par vairāku skatīkļu veidiem, secinot, kurš no tiem būtu vispiemērotākais mūsu speciālistiem. Meistarklasi vadīja savas jomas profesionālis, skaidri atbildēja uz jautājumiem un dalījās ar zināšanām un pieredzi no reāliem dzīves piemēriem.

Arnis Skrastiņš

Valdes priekšsēdētājs

Liels paldies BIM Meistarklase par individuālo pieeju, vadot meistarklasi BIM Infrastruktūra, kas paredzētā tieši līnijbūvju speciālistiem. Ar pasniedzēju rūpīgi tika saskaņota apmācību programma, pielāgojoties informācijai gan par darbinieku jau esošajām zināšanām, gan tam, ko ir nepieciešams apgūt, lai veiksmīgi īstenotu BIM ieviešanu uzņēmuma ikdienā. Meistarklase bija piesātināta un izplānota tā, lai no tās gūtu maksimālu pievienoto vērtību.

Roberta Marta Jansone

Dzelzceļa sliežu projektētāja

Apmeklēju BIM meistarklases, jo ikdienas darbā, rēķinot kontroltāmes, daudzi projekti tiek iesūtīti 3D formā kā IFC faili.
Failu apskatei un lietošanai noder dažādi jaunie digitālie rīki, kuru lietošanas iemaņas un padziļinātu izpēti varēja gūt meistarklasēs pie pasniedzēja Aivara Ozoliņa.
LIeliem objektiem ir daudzas apjomu pozīcijas, izmantojot BIM programmas darbs rit daudz ātrāk.

Sandra Kalpiņa

SIA CFO konsultanti vadītāja

bottom of page