Meistarklasi BIM Tāmētājiem apmeklēju, lai paplašinātu zināšanas un sekotu līdzi jaunākajām tencencēm. Ieguvu plašu priekšstatu un padziļinātu izprati par tāmēšanu. Lektoru vērtēju kā zinošu un komunikācija izvērtās visnotaļ ērta.

Ritvars Reiss

SIA Primekss

BIM Meistarklasi Tāmētājiem apmeklēju, jo uzņēmums darbojas 3D vidē un arī tāmētājiem ir jāiet līdzi pārmaiņām. Kopā ar kolēģi apmeklējām meistarklasi, lai gūtu pirmo ieskatu un saprastu, vai konkrētās programmas atbilst mūsu uzņēmuma vajadzībām. Iegūtās zināšanas pielietoju ikdienā, it sevišķi iepirkumos, kur ir pieejami grafiskie modeļi.

Romāns Jevdokimovs

SIA UPB Nams

Meistarklasi apmeklēju, jo darbā bija jauns projekts, kurā tika izmantoti BIM principi. Meistarklases laikā apguvu vispārīgu informāciju kā strādāt ar programmām un rasējumiem, kā arī specifiskākas zināšanas, piemēram, kā ērtāk izvilkt apjomus. Iegūtās zināšanas ļauj ietaupīt laiku ikdienas darbā.

Oksana Kamuškova

Pillar Contractor

Meistarklasē BIM projektētājiem uzzināju daudz lietderīgas informācijas, kas nepieciešama ikdienas darbā. Nostiprināju savas jau esošās zināšanas Tekla Structures programmas lietošanā un iemācījos arī jaunas prasmes, kas noderēs nākotnē darbojoties ar šo programmu. Meistarklases pasniedzējs labi izskaidroja visas veicamās darbības un to nepieciešamību, lai dalībnieki praktiski spētu sekot līdzi procesam.

Jeļena Šlāgane

SIA DWG

Meistarklases programma BIM projektētājiem atbilda tam, ko sagaidīju un kas man bija nepieciešams. Visi jautājumi, ko pārskatījām meistarklases ietvaros bija noderīgi. Pasniedzējs A.Vilcāns bija ļoti profesionāls, atsaucīgs un zinošs savā jomā.

Aleksandrs Samohvalovs

SIA Konstruktoriks

Meistarklasē apguvu jaunas zināšanas, gan nostiprināju jau esošās. Pozitīvi vērtēju BIM tāmētājiem meistarklases lektora Aivara Ozoliņa darbu. Viņš nav tikai teorētiķis, bet arī praktiķis, tādēļ apmācībās tika doti reāli salīdzinājumi no savas pieredzes kā notiek būvprocesi. Arī pēc meistarklases sazinājos ar pasniedzēju, ja bija kas piemirsies vai palicis neskaidrs.

Reinis Lukstaraups

SIA Primekss

BIM meistarklases palīdzēja atsvaidzināt gan jau esošās zināšanas, gan papildināt zināšanas ar jaunu, noderīgu informāciju. Kā galveno “+” vēlētos uzsvērt apmeklējot BIM meistarklases ir sajūtas, kad tiešām tiek dalīta praktiska pieredze un amata noslēpumi nevis vienkārši nolasīta teorija. 

Dāvis Graudiņš

SIA Forma 2

Meistarklasi BIM kooridinēšana apmeklēju, lai labāk izprastu BIM procesus - kā mūsu dati tiek izmantoti, kas ir nepieciešams, kā datus sagatavot "BIM draudzīgi", ne tikai klasiskajā topogrāfijā. Iegūtās zināšanās sanāk pielietot ik dienas, piemēram, runājot ar pasūtītāju uzreiz ir skaidrs, kas būs nepieciešamas.

Normunds Ābols

SIA Metrum

Meistarklasē BIM Pasūtītājiem un izpildītājiem patika, ka bija piesaistīts vieslektors no Valsts nekustamie īpašumi VAS, kas dalījās ar savu pieredzi un ļāva gūt plašāku ieskatu industrijā no cita skatu punkta. Profesionāli pasniedzēji, kas lietišķi izklāstīja gan teorētiskos, gan praktiskos piemērus, palīdzot labāk izprast dažādas situācijas. Pēc meistarklases apmeklējuma arī labāk izprotu, kāda ir manu darbinieku ikdiena un veicamie darbi.

Jānis Lāčaunieks

Pillar Contractor

Atsauksmes no meistarklašu dalībniekiem

BIM MEISTARKLASE

a.kalnina@bimmeistarklase.lv

Tel: +371 22333015

Rīga, Dēļu iela 5, Latvija LV-1004

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

​© 2021 SIA BIM Solutions. Visas tiesības aizsargātas.