top of page
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%.
Lai saņemtu detalizētu informāciju, sazinies ar mums. Spied šeit!

BIM plānošana (4D BIM)

Jaunās digitālās tehnoloģijas būvniecības nozarē ir spērušas milzīgu soli projektu vadīšanas procesu efektivizēšanā, sevišķi projektos, kuros ir pieejami būves informācijas modeļi. Lielākā daļa projektu vadītāju apzinās to, ka ir nepieciešams ieviest efektīvas un kvalitatīvas darbplūsmas viņu ikdienas darbā, tamdēļ visā pasaulē, sevišķi būvniecības nozarē, Būves Informācijas vadības (Building Information Management) prasmes kļūst ar vien pieprasītākas.


Šajā meistarklasē, meistarklases dalībnieki apgūs jaunas prasmes darbu plānošanā un darbu izpildes kontrolē, kas balstītas uz būves informācijas modeļiem, kā arī dažādus kalendārā grafika izveides principus. Meistarklasē tiks izmantota BIM projektu vadības programmas BEXEL MANAGER plānošanas funkcionalitāte, kas balstītas uz modeļu apjomiem. 


Meistarklases praktiskajā daļā dalībnieki gūs izpratni par modeļa uzbūvi un tā saikni ar kalendāro grafiku, prasības kalendārā grafika uzdevumu detalizācijai, lai to varētu savienot ar BIM elementiem, apjomu iegūšanu no modeļiem un elementu strukturēšanas prasmes, grafiku automatizēta sasaiste ar BIM elementiem veidojot 4D būvniecības simulāciju, BIM balstīta progresa kontrole, kā arī plānoto un izpildīto darbu apjomu atskaišu veidošanas prasmes.

Apmācību maksa

Pilna meistarklases cena 560eur (40eur/h) par kopējo mācību programmu. 

ES fondu atbalsts

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%.

Dalībnieku skaits

Piedāvājam grupu meistarklases 5 -10 dalībnieku sastāvā, kā arī induviduālās meistarklases atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Norises datums un laiks

Meistarklases datums un laiks tiks saskaņots ar Jums.

bottom of page