top of page

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%.
Lai saņemtu detalizētu informāciju, sazinies ar mums. Spied šeit!

BIM tāmētājiem

​Pateicoties Būves informācijas modelēšanai (BIM), būvmateriālu apjomu aprēķināšana ir kļuvusi daudzreiz ātrāka un precīzāka, kas būtiski paātrina izmaksu aprēķināšanas procesu. BIM dod iespēju ievērojami samazināt būvniecības izmaksas, kā arī samazināt būvniecības laikā radušos atkritumu daudzumus. Tāme bieži ir tik kvalitatīva, cik kvalitatīva ir pieejamā informācija. BIM palīdz tāmētājam saņemt viņam nepieciešamo informāciju uzskatāmā, ērtā formā, bez lieka laika patēriņa, kā tas ir ar 2D rasējumiem. BIM dod iespēju pasūtītājiem pārbaudīt būvmateriālu apjomus neatkarīgi no būvuzņēmējiem, savukārt būvuzņēmējiem BIM dod iespēju samazināt patērēto laiku piedāvājumu sagatavošanai, kā arī būvniecības procesā būtiski samazināt materiālu sagādei patērēto laiku.

BIM modelis savā ziņā ir datubāze, no kuras tāmētājs var iegūt informāciju. Šo informāciju var iegūt manuāli, automātiski un sasaistē ar Jūsu izmaksu datubāzi. Šis process citkārt tiek dēvēts kā 5D BIM.

 

Apmācību dalībniekiem tiks sniegts teorētisks pārskats par BIM pamatprincipiem un praktiskie darbi BIM modeļa apjomu noņemšanā un tāmēšanā.

Apmācību maksa

Pilna meistarklases cena 560eur (40eur/h) par kopējo mācību programmu. 

ES fondu atbalsts

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%.

Dalībnieku skaits

Piedāvājam grupu meistarklases 5 -10 dalībnieku sastāvā, kā arī induviduālās meistarklases atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Norises datums un laiks

Meistarklases datums un laiks tiks saskaņots ar Jums.

bottom of page